سوالات متداول

شما می توانید با مراجعه به پنل کاربری به آدرس (........) مجموعه های اطراف خود را مشاهده کرده واز منوی انها سفارش مدنظر خود را انتخاب کنند.

خیر شما تنها قادر به مشاهده کافه های اطراف خود که با مجموعه بامارو قرارداد دارند هستید.

ردات بسته به نوع پلن انتخابی شما(برنز،نقره ای،طلایی)متفاوت است.
همچنین کلیه سفارش ها به صورت پیش پرداخت می باشدوهمچنین شما امکان لغو سفارشات آینده را در صورت عدم رضایت خواهید داشت.

شما می توانید با دعوت از دوستان به استفاده از سرویس بامارو به ازای سفارش هریک از آنها به مبلغ (؟)تومان حساب کاربریتان شارژ خواهد شد،برای دعوت از دوستان از(؟؟؟؟؟)ولینک(؟؟) استفاده کنید.

پس از ثبت سفارش ،با توجه به زمان انتخابی شم(روز،ساعت)سفارش شما سر وقت به دستتان خواهد رسید.

بله،شما می توانید از طریق منوی (؟)و با مشاهده تقویم اقدام به تغییر و یا حذف پیش رو کنید.

بله،ما برای رویدادها پیش نهاد های هیجان انگیز و متنوع زیادی داریم،به همین منظور شما می بایست از طریق لینک(؟)با ما ارتباط بگیرید و یا حداقل از یک هفته قبل با شماره(؟؟؟؟؟؟؟؟)تماس حاصل فرمایید.

از اآنجایی که بامارو یک سرویس اشتراکی است و تحویل سفارشات به صورت دوره ای می باشد چنانچه تعداد سفارشات شما از (5) عددبیشتر باشد،سفارش شما رایگان و سر وقت به دستتان خواهد رسید.در غیر این صورت هزینه پیک جداگانه محاسبه میگردد و به فاکتور اضافه میشود.

بامارواز اعت 8 الی 22 و همه روزه به جز روز های خاص آماده سرویس دهی به مشتریان می باشد.

بامارو،همواره خود را در حفظ و حراست از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی مشتریان مسئول می داند و تعهد دارد که در هر شرایط از افشای اطلاعات شخصی کاربران خودداری کند.

خدمت رسانی به شما در بامارو از طریق شماره همراه شما انجام می شود و شما برای دریافت کد ثبت نام خود و همچنین دریافت کد های تخفیف و همچنین جهت دریافت سفارش به ثبت شماره همراه خود نیاز دارید.همچنین بامارو این حق را برای خود محفوظ میدارد تا شماره همراه شما را در اختیار فرد ثالث جهت بهبود سرویس دهی بهتر قرار دهد.

شما میتوانید با وارد کردن آدرس ایمیل،خبر نامه مجموعه بامارو را دریافت کنید همچنین برای دریافت فاکتور خدمات به آدرس ایمیل احتیاج دارید تا به را حتی رسید و فاکتور مورد نظر برای شما ارسال شود.

برای استفاده از کد هدیه یا کوپن تخفیف کافی است از بخش منو به قسمت(؟)رفته و کد مورد نظر را وارد کنید.

بامارو تنها به صورت آنلاین فعالیت می کند و تنها در خواستهایی پاسخ داده می شود که به موفق در سیستم ثبت شده باشند،بنا بر این امکان سفارش تلفنی وجود ندارد.

شرکت ها می توانند پس از ثبت قرار داد با بامارو از خدمات طلایی و امکانات ویژه بهره مند شوند و همچنین مجموعه بامارو خدمات خاصی را برای شرکت ها و مجموعه های حقوقی د نظر گرفته است.

- شما قادر خواهید بود نهایتا 48 ساعت قبل از موعد سفارش اقدام به کنسل کردن سفارش کنین، بدیهی است بعد از این زمان هزینه ای عودت نخواهد شد.
- تمامی وجه سفارش های کنسل شده به حساب کاربری شما عودت خواهد داده شد و شما میتوانید برای سفارش های بعدی از آن استفاده کنید.
- سفارش های دوره ای (اکانت های نقره ای و طلایی) که هزینه آنها متفاوت است در صورت کنسلی ابتدا هزینه آنها به قیمت اکانت برنزی محاسبه خواهند شد، سپس مابقی هزینه به حساب شما عودت داده می شود.